KUP KSIĄŻKĘ

Czy Ty Też Tak Masz, Że Idąc Przez Życie Stajesz Się Ofiarą Tego,
Że Nigdy Nie Czujesz Się Wystarczająco Dobry
A Twój Brak Pewności Siebie Rujnuje Twoje Piękne Życie?
Sprawdź Teraz Te Dwie Proste Techniki, Które Skutecznie Rozwiążą Twój Problem!


DAJ MI DOSTĘP TERAZ

Teraz specjalnie dla Ciebie przygotowałem DWIE Wspaniałe Proste, Bezpieczne i Darmowe techniki Budzenia i Odczuwania Mocy Wdzięczności :

1. Medytacji Wglądu do Swego Wnętrza:

Proszę zamknij oczy weź głęboki wdech i wydech teraz otwórz swoje serce i umysł na nowe doznania. Zatop się w sobie i skoncentruj się na swoich odczuciach. Skup się na tym co masz i odczuj to za co ,,tu i teraz’’ jesteś wdzięczny. Jeżeli twój umysł nie może się skupić pomóż mu, prawa ręka dotknij lewą rękę powiedz głośno dziękuję, następnie połóż prawą ręką na swoim sercu powiedz dziękuję, dotknij prawa ręka prawego oka a lewą ręką lewego oka powiedz dziękuję za to że was mam i mi pomagacie, jestem podekscytowany tym, że jestem i odczuwam siebie i za to dziękuję. Koniecznie zapisz to czego doświadczyłeś bo wspomnienia to przepiękna siła która nas wzmacnia  a wracając do tego wspaniałego doświadczenia będziesz tworzył pozytywne doznania i jednocześnie kultywował swoją praktykę wdzięczności. Wspaniałych doznań. Otwórz się na nieznane.

 

2.  Afirmacji na Tu i Teraz i Na Zawsze:

Ja (tutaj wpisz swoje imię) budzę w sobie Boga wdzięczności otoczonego światłem bezwarunkowej miłości, tu i teraz i na zawsze, to moja wola niech tak się stanie (to proszę sekwencję powtórz 10 razy) Koniecznie zapisz to czego doświadczyłeś bo wspomnienia to przepiękna siła która nas wzmacnia  a wracając do tego wspaniałego doświadczenia będziesz tworzył pozytywne doznania i jednocześnie kultywował swoją praktykę wdzięczności. Wspaniałych doznań. Otwórz się na nieznane.

 

COPYRIGHT © 2021 © MentaLLabs
WYŁĄCZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN BEZPIECZEŃSTWA|