Twoje życie i emocje wymykają Ci się spod kontroli?

Poznaj te dwie techniki,
które natychmiast pomagają!
Przywołają Spokój i Słońce do Twojego życia!

Masz wrażenie, że nie panujesz nad swoim życiem?

 
 • Czy Ty też tak masz, że pracując w swojej pracy nie czujesz się pewny rozmowy z szefem, kolegami i koleżankami? Na dodatek masz wrażenie, że cały personel Cię obgaduje. Czy czasem masz wrażenie, że świat w jednej chwili zwalił Ci się na głowę, problemy w pracy, związek się sypie, jesteś zdezorientowany i nie masz przyjaciół. Czujesz ścisk w klatce piersiowej, smutek, samotność, żal. Chce Ci się płakać. Emocje ogarniają Cię momentami tak bardzo, że nie panujesz nad nimi.
 
 
 • Czy kojarzysz ten stan, kiedy Twój partner nie przychodzi na czas do domu, nie dał znaku życia o sobie? Po czym wraca do domu kilka godzin spóźniony i widać po nim, że dobrze się bawił, bo jest wesoły i rozpromieniony, a Ty zamiast zapytać co się stało, od razu wpadasz w furię robiąc mu awanturę i w efekcie tego jesteście skłóceni na kolejne dni. Nie umiesz zapanować nad swoim zachowaniem, serce Ci wali, łzy cisną do oczu. Całe ciało jest spięte i roztrzęsione. Nie chcesz kłótni, ale nie umiesz inaczej.
 
 
 • Albo może doświadczasz tych momentów, kiedy nie potrafisz się komuś postawić, przestać dać wykorzystywać. Kiedy na przykład Twój szef zleca Ci kolejne zadania i mówi, że ma to być zrobione na dziś, a najlepiej na wczoraj. Ty nie zdążysz, ale to go nie interesuje. W Twojej głowie budzi się gniew i frustracja. Jakaś dziwna siła wywołuje skurcze i bóle Twojego brzucha. W jednej chwili odczuwasz wybuch gorąca z wyskakującym sercem przez gardło, na dodatek ręce zaczynają Ci się pocić. Chcesz coś powiedzieć, ale nie możesz i jak potulny baranek bierzesz zadania na klatę i zostajesz 3 godziny dłużej w pracy. Ze złością robisz zadania. Tak naprawdę w głowie odgrywając sceny, jak odgryzasz się szefowi, ale w rzeczywistości nie potrafisz słowa wydusić, żeby coś powiedzieć.
 
  
 • Czy kojarzysz ten stan, gdy nie możesz dogadać się z rodziną, partnerem i uciekasz przed samym sobą izolując się od myśli, które tworzy w Twojej głowie wyobraźnia?
 
   
 • Czy idąc kiedyś na imprezę ze swoim partnerem czułaś się zazdrosna? Twój partner się bardzo dobrze bawi w towarzystwie coraz to nowych dziewczyn, a Ty coraz bardziej pogrążasz się w Twojej zazdrości, czując się coraz gorsza od tych dziewczyn. Mimo, że wiesz, że on wcale nie chce zrobić Tobie coś źle. To sama sytuacja, że on się dobrze bawi powoduje w Tobie totalny wzrost frustracji i totalnego zagubienia oraz dezorientacji. Impreza już nie sprawia Ci radości, a Ty chcesz z stamtąd uciec.
 
    
 • Czy marzysz o cudownym świecie, gdzie nie rzucają Tobą te wszystkie emocje? Gdzie czujesz pewność siebie, spokój wewnętrzny, nic nie może Cię zdenerwować i rozzłościć, bo panujesz nad sobą. Masz dystans. Ten świat jest podobno na wyciągnięcie ręki, a Ty ciągle nie masz do niego wstępu.
 

CZY MASZ TEGO DOŚĆ I CHCESZ TO ZMIENIĆ?

      Chcesz ,,NAPRAWIĆ” w końcu swoje życie? 

 
Jeśli odczuwasz takie stany lub podobne i są one Ci znane, a nie umiesz nad nimi zapanować, nie potrafiąc sobie z nimi poradzić. To wiedz, że jest na to bardzo fajna i skuteczna metoda, która zwalczy wszelkie emocjonalne niskie wibracje.
 
Jest nią wdzięczność.
 
Tylko bardzo dużo osób o tym nie wie, jak ją stosować, bo po prostu tego nie umieją. Poniżej przygotowałem specjalnie dla Ciebie proste i sprawdzone techniki na to, jak możesz budzić oraz odczuwać wdzięczność w swoim ciele, umyśle i duszy.
 
 

wypróbuj te dwie techniki

1. Medytacja Wglądu do Swego Wnętrza:

Proszę zamknij oczy, weź głęboki wdech i wydech. Teraz otwórz swoje serce i umysł na nowe doznania. Zatop się w sobie i skoncentruj się na swoich odczuciach. Skup się na tym co masz i odczuj to za co ,,tu i teraz’’ jesteś wdzięczny. Jeżeli Twój umysł nie może się skupić pomóż mu, prawą ręką dotknij lewą rękę, powiedz głośno dziękuję, następnie połóż prawą ręką na swoim sercu powiedz dziękuję, dotknij prawą ręką prawego oka, a lewą ręką lewego oka, powiedz dziękuję za to, że was mam i mi pomagacie, jestem podekscytowany tym, że jestem i odczuwam siebie i za to dziękuję. Koniecznie zapisz to czego doświadczyłeś bo wspomnienia to przepiękna siła, która nas wzmacnia a wracając do tego wspaniałego doświadczenia, będziesz tworzył pozytywne doznania i jednocześnie kultywował swoją praktykę wdzięczności. Wspaniałych doznań. Otwórz się na nieznane.

2.  Afirmacja na Tu i Teraz i Na Zawsze:

Ja (tutaj wpisz swoje imię) budzę w sobie Boga wdzięczności otoczonego światłem bezwarunkowej miłości, tu i teraz i na zawsze, to moja wola niech tak się stanie (tę sekwencję proszę powtórz 10 razy). Koniecznie zapisz to czego doświadczyłeś, bo wspomnienia to przepiękna siła, która nas wzmacnia a wracając do tego wspaniałego doświadczenia, będziesz tworzył pozytywne doznania i jednocześnie kultywował swoją praktykę wdzięczności. Wspaniałych doznań. Otwórz się na nieznane.

poznaj więcej technik - zmień swoje życie

Kody Wdzięczności
czyli
Jak w Praktyce Stosować Wdzięczność!

w pełnym pakiecie

otrzymujesz gratis:

 

Przewodnik Codziennego Praktykowania Wdzięczności

Zapis wideo webinaru. Pięć lat błądzenia, poszukiwań i koncentracji na zagadnieniu Wdzięczności pozwoliło mi odnaleźć Generatory Pozytywnych Wibracji.I uaktywniło to we mnie drzemiącą energię uśpionych pokładów możliwości. To właśnie streściłem w tym materiale dając Ci dostęp do swych doświadczeń ubranych w nowe możliwości poparte wiedzą praktyczną.

WARTOŚĆ: 49 zł
Dla Ciebie 0 zł

Tajniki Wdzięczności Ukryte W Myślach Bogaczy

Zapis wideo webinaru. Specjalnie dla Ciebie na Specjalną okazję przygotowałem Zastrzyk inspiracji, który uruchamia we mnie pokłady twórcze. To dzięki nim możesz uruchomić swoją machinę C.U.D.. Byś mógł dać sobie Nową Szansę na Nowego Siebie

WARTOŚĆ: 49 zł
Dla Ciebie 0 zł

Wdzięczna Dusza Ciało Do Życia Porusza

Ebook i Zapis wideo webinaru. Odbierz koniecznie swój bilet w podróż do Krainy Wdzięczności, która jest harmonią wzajemności w dawaniu i otrzymywaniu prezentów, które przygotował dla Ciebie Wszechświat. Dzięki temu spotkaniu będziesz mógł je regularnie rozpoznawać i cieszyć się nimi. Poznasz też techniki do pomnażania Mocy Wdzięczności. Kiedy planujesz nasze spotkanie?

WARTOŚĆ: 49 zł
Dla Ciebie 0 zł

Kroniki Krainy Wdzięczności

Zeszyt ćwiczeń pdf. Co jest według Ciebie pierwszą rzeczą, którą warto zrobić w swoich działaniach? W pradawnych skryptach w których pogłębiałem swoją wiedzę odkryłem coś co warte jest Miliony. Ta właśnie tajemnica da Ci Przeskok Kwantowy w twoich praktykach Wdzięczności. Dla Ciebie tę Tajemnicę umieściłem na łamach Kronik Krainy Wdzięczności. Pomyśl co i jak może ona zmienić w twoim życiu, gdy ją wykorzystasz?

WARTOŚĆ: 49 zł
Dla Ciebie 0 zł

Siła Zaklęta W Trójkącie

Zapis wideo webinaru. Każdy z nas dysponuje Potężną Mocą. Różnica w prędkości odczucia Sukcesu polega na tym byś tą Moc dostrzegł i umiał wykorzystać w odpowiedni sposób i odpowiednim czasie. Przedstawiane autorskie Techniki pozwolą Ci na uaktualnienie a następnie ugruntowanie Twojego Systemu. Siła Zaklęta w Trójkącie to gotowy Efekt Wdzięczności, który możesz zastosować tu i teraz.

WARTOŚĆ: 49 zł
Dla Ciebie 0 zł

Wartość bonusów razem: 245 PLN

BEZPŁATNIE

Przy zakupie pakietu:

ebook + książka drukowana + audiobook


Kody Wdzięczności
czyli
Jak w Praktyce Stosować Wdzięczność!

O Książce

Wdzięczność jest jak słońce, które przedziera się przez okno i oświetla pokój, kiedy rano odsłaniamy zasłony.

Każdy z nas ma potrzebę takiego katalizatora, który może uruchomić machinę CUD (ciała, umysłu, duszy) w naszym życiu.

Życie to coś więcej niż nieustanna pogoń za materialnymi dobrami i osiąganiem celów.

Posiadanie poczucia wdzięczności za to, co mamy, mieliśmy oraz za to czego pragniemy, pozwoli nam wypracowywać zadowolenie jako stały element naszego życia.

Kluczem, który umożliwia i otwiera nam skok kwantowy w szybkiej nauce tego wysoce wibracyjnego uczucia jakim jest wdzięczność są doskonałe, precyzyjne ćwiczenia umieszczone w rozdziale 11 książki, do których zapraszam.

Co zawiera książka:

 • WSTĘP

To miejsce, w którym znajdziesz klucz, który otworzy Twoje drzwi przeznaczenia, powiązane z Twoją niepowtarzalną Krainą CUD (Ciało, Umysł, Duch). 

 

 • ROZDZIAŁ 1 DEFINIOWANIE WDZIĘCZNOŚCI 

Gdy Twoje zmysły z ciekawością otworzyły drzwi przeznaczenia, narysowałem tor drogi ubrany w słowa, byś nie zabłądził i szlak Twój był prosty do zdobycia, za pomocą wzniosłego uczucia wdzięczności. 

 

 • ROZDZIAŁ 2 ZNALEZIENIE WDZIĘCZNOŚCI W SPOŁECZEŃSTWIE 

Poszukiwania w Twoim życiu mogą trwać wiecznie, natomiast wg moich doświadczeń, którymi się dziele by szukać głębiej trzeba najpierw to coś znaleźć w sobie. Pokażę Ci JAK do tego dotrzeć!

 

 • ROZDZIAŁ 3 ZASTOSOWANIE WDZIĘCZNOŚCI W RELACJACH 

Jesteś istotą stadną, dlatego potrzebujesz przede wszystkim akceptacji, a u niej źródła mają wzniosłe uczucia, do których należy wdzięczność. 

 

 • ROZDZIAŁ 4 MOC POZYTYWNYCH EMOCJI I WDZIĘCZNOŚCI 

Wyobraź sobie żołnierza z jednostki specjalnej, który teraz właśnie wylądował na pustyni. On niczego w sobie nie musi szukać, bo wypracował to wcześniej i tu drzemie jedna z tajemnic wzniosłych i pozytywnych emocji. 

 

 • ROZDZIAŁ 5 UWAŻNOŚĆ, MEDYTACJA A WDZIĘCZNOŚĆ 

Czekając na efekty pamiętaj proszę o tym, żeby skupić na tym uwagę w 100%, bo wtedy energia, którą wytworzysz będzie podążała za Twoją uwagą. Wzmocnić te wzniosłe uczucie i gloryfikować warto dodając do tego medytacje. 

 

 • ROZDZIAŁ 6 RÓWNOWAGA W WDZIĘCZNOŚCI 

Wciel się na chwilę w rolę obserwatora, który ogląda samego siebie w tańcu na linie nad przepaścią. Obserwując swoje zachowanie dostrzeżesz istotne zdolności, których musisz się nauczyć, które ratują Cię przed upadkiem: to balans i równowaga. W tym przypadku rezonuje ze mną to jako całość w postaci harmonii.

 

 • ROZDZIAŁ 7 JAK DZIAŁA WDZIĘCZNOŚĆ 

Nie zastanawiamy się na tym jak działa nasz organizm wiesz, dlaczego, bo działa – no właśnie! By zainstalować w swoim telefonie aplikację, też się nad tym nie zastanawiasz. Dajesz wiarę, że zadziała. Właśnie dlatego nie musisz być Kolumbem. Badania naukowe i wiele milionów ludzi to sprawdziło. Podałem Ci wszystko na tacy, więc najpierw proszę postępuj krok po kroku, potem zaadoptuj to dla siebie.  

 

 • ROZDZIAŁ 8 JAK UCZYĆ SIĘ WDZIĘCZNOŚCI 

Kruka nauczysz mówić, małpę tańczyć, a Twój potencjał możesz odkryć sam. Tak, tylko zajmie Ci to sporo czasu. Za sprawą tej książki ofiarowuję Tobie swoją energię i pięć lat ze swojego życia po to, aby ta wyprawa dla Ciebie była znacznie krótszą, ale przyjemną przygodą

 

 • ROZDZIAŁ 9 TWORZENIE NAWYKÓW WDZIĘCZNOŚCI 

Każdy nowy nawyk to przekroczenie swojej granicy po to, aby go wypracować. Czas, który określić można za jego tworzenie jest indywidualny. Z mojej praktyki porównał bym to do wysiadywania jaja przez kurę, czyli tylko 21 dni. Pomyśl, ile masz lat i podziel to na dni i sam się przekonasz jaki potencjał jest do wykorzystania przez Ciebie, a Ja podaję Ci to na tacy. Potem możesz to powielić na kolejne wzniosłe uczucia. 

 

 • ROZDZIAŁ 10 KULTYWOWANIE WDZIĘCZNOŚCI W TWOIM ŻYCIU 

W swojej przestrzeni trafiłeś pewnie na różne możliwości kultywowania wielu praktyk, ubranych w manifestacje doznań i to jest piękne. Ja pokażę Tobie to co u mnie zadziałało. Przygotowałem w prosty sposób instrukcje byś cieszył się swoimi efektami jak najszybciej.  Po prostu to zastosuj.

 

 • ROZDZIAŁ 11 PRAKTYKA I WIEDZA UCZYNI CIĘ MISTRZEM 

Tak teraz jest czas i przestrzeń byś wiedzę, którą przyswoiłeś doświadczyć w odpowiednim dla siebie czasie i przez Ciebie wyznaczonej przestrzeni. Dla uproszczenia tych działań ten właśnie rozdział jest bardzo rozbudowany w możliwości, które przygotowałem dla Ciebie na wyciagnięcie ręki, byś mógł sam transformować w wyższe stany swojego bycia tu i teraz. Proszę abyś w tych praktykach poczuł się jak kowal, który właśnie teraz wykuwa swój miecz do najważniejszej walki swojego życia i o najważniejszą osobę, czyli Ciebie. 

 

 • ROZDZIAŁ 12 TEN ELIKSIR JEST DLA CIEBIE 

Wszystko co stworzę w czasie i przestrzeni oraz we wszystkich dostępnych światach jest dla Ciebie – Boskiej istoty, w dodatku na wyciagnięcie ręki. Proszę podnieś przed siebie kielich wypełnionym życiodajnym eliksirem i będąc naczyniem wykorzystaj jego moc. Ten eliksir będzie żył tylko wtedy, gdy to Ty sam dasz mu taką sprawczą moc. 

Grzegorz Jaszewski
Praktyk Wdzięczności

Autor książki KODY WDZIĘCZNOŚCI

TERAZ i TUTAJ

ZAPRASZAM WŁAŚNIE CIEBIE DO WYKORZYSTANIA TYCH WSPANIAŁYCH MATERIAŁÓW

DO TRANSFORMACJI TWOJEGO CIAŁA, UMYSŁU I DUSZY.

BO NIKT NIE ZROBI TEGO OD CIEBIE LEPEJ!

Kody Wdzięczności
czyli
Jak w Praktyce Stosować Wdzięczność!

Jak Kody Wdzięczności mogą Ci Pomóc i w jakiej kwestii:

✦ Zaczniesz czuć pewność siebie w każdej sytuacji.
✦ Poznasz kreatywne sposoby okazywania wdzięczności wszechświatowi i bliskim.
✦ Będziesz mógł zapanować nad emocjami, aby Tobą przestały targać.
Wyćwiczysz wzmacnianie wartości Twojego życia za pomocą wdzięczności.
Podniesiesz swój nastrój dzięki strategiom budowania wdzięczności.
Poświęcisz czas na zastanowienie się nad tym, co masz, i to zaczniesz pielęgnować.
Będziesz odczuwać wewnętrzny spokój nawet w sytuacjach przepełnionych ujemnym ładunkiem emocjonalnym. 
Lepiej zrozumiesz zalety wdzięczności i to, w jaki sposób mogą one uczynić Twoje życie bardziej satysfakcjonującym.
Stworzysz nagrodę pozytywnych zmian w swoim życiu.
Będziesz odczuwał wewnętrzną radość i harmonię.
Pozyskasz moc i energię z praktyk wdzięczności, która uruchomi fontanny bezwarunkowej miłości.

Nauczysz się skupiać na pozytywnych aspektach swojego życia, a tym samym przyciągniesz więcej pozytywnych sytuacji.
✦ Nauczysz się doceniać to, co masz, zamiast ciągle dążyć do czegoś nowego i lepszego.
Zbudujesz silne relacje z ludźmi w swoim otoczeniu, dzięki okazywaniu wdzięczności za ich wsparcie i obecność.
✦ Będziesz miał większą motywację do realizowania swoich celów i marzeń, ponieważ będziesz bardziej doceniał to, co już osiągnąłeś.
✦ Nauczysz się radzić sobie ze stresem i lękiem dzięki praktykowaniu wdzięczności.
✦ Będziesz miał lepsze nastawienie do życia, a to przyciągnie do Ciebie więcej pozytywnych ludzi i sytuacji.
Nauczysz się odkrywać piękno i szczególność w zwykłych codziennych sytuacjach.
Stworzysz pozytywny nawyk okazywania wdzięczności, który będzie wpływał na wszystkie aspekty Twojego życia – rodzinne, zawodowe, relacyjne i emocjonalne.

OPINIE O KSIĄŻCE

 

Możesz zrobić to, co ja zrobiłem!

I co tak wielu ludzi dokonało dzięki informacjom zawartym w ,,Kodach Wdzięczności’’, czyli drastycznie poprawić swoje życie w krótkim czasie, w prosty i skuteczny sposób…

 

 

Po co Ci

,,Kody Wdzięczności”?

 

To klucze do przekalibrowania własnego życia ❤️

Kody Wdzięczność to klucze do przekalibrowania własnego życia i rozpoznania obszarów, w których są emocje do uzdrowienia. Książka obala fałszywe przekonania i pozwala czytelnikowi dotrzeć do swojej prawdy i utrwalić to, co jest oparte na miłości ….miłości do siebie ❤️Codzienna praktyka wdzięczności i miłości w rękach świadomego człowieka pozwala odzyskać utracone w traumach cząstki duszy oraz wrócić do swojego pola Mocy bez zachłanności na trudne doświadczenia płynące z karmy. Rozwój w ,,Kodach Wdzięczność,, to postawienie na odpowiedzialność za swoje czyny w świadomym dorosłym życiu. 

Edyta Ostrowska

 

Aby przypomnieć sobie, co robić, aby żyć pełnią życia  ❤️

Kody Wdzięczności w bardzo przystępny sposób prezentują praktykę, jaką warto podjąć, by osiągnąć w życiu spokój. Autor doskonale tłumaczy co zrobić, by znaleźć w sobie Wdzięczność do wszystkiego, co nas codziennie spotyka. Poprzez proste, ale bardzo regularne ćwiczenia można zmienić swoje życie w stosunkowo krótkim czasie, dlatego z przyjemnością powrócę do lektury w przyszłości, aby przypomnieć sobie, co robić, aby żyć pełnią życia.
Best Wishes,
 
Anna Gajowniczek
 
 

Wdzięczność jest matką całego Wszechświata ❤️

Dzięki książce Kody Wdzięczności zrozumiałam, że Wdzięczność jest matką całego Wszechświata. To od Wdzięczności się wszystko zaczyna. Możesz mieć rodzinę, przyjaciół, pasje, pieniądze, wspaniałą pracę, ale jeśli nie odczuwasz za to Wdzięczności, to tak jakbyś ich nie miał.
Autor tej książki uczy jak osiągnąć pełnię szczęścia poprzez praktykę wdzięczności, która jest kluczowa lecz łatwa i niezwykle przyjemna.
 
 
 

Zapraszam przeczytaj teraz fragment, który dla Ciebie przygotowałem:

Grzegorz Jaszewski
Praktyk Wdzięczności

Autor książki „KODY WDZIĘCZNOŚCI”

Kim Jestem i Dlaczego Cię Mogę Uczyć o WDZIĘCZNOŚCI?

Jestem Podróżnikiem po Krainie Wdzięczności, Praktykiem i Trenerem Technik Oddechowych i Emocjonalnych łączącym te umiejętności wiedzą o Wszechświecie i jego pięciu Elementach w spectrum nie ograniczonych możliwości i potężnych rozwiązań.

Kreuję pozytywne zmiany siebie i w sobie. Uwielbiam dzielić się wiedzą i pomagać innym w poznawaniu samego siebie. By proces doświadczania i samopoznania był skuteczniejszy w twoim wykonaniu.

Przesłanie moje to kilka słów: „Wierzę, że wiedza w działaniu to potęga, każdy dzięki jej zastosowaniu powinien polepszać siebie i / lub swój Biznes, bez względu na to, w jakim stadium życia się znajduje. Bez względu na to, czy ma to poprawić jego umysł, czy też zwiększyć zyski.”

Obecnie skupiam się na wdrażaniu w życie u moich Klientów i u Siebie wartości, które opisuje w mojej książce pt: ,,Kody Wdzięczności”. Efekty są potężne i zniewalające.

Praktyka Wdzięczności zmieniła i zmienia moją przestrzeń i życie moich klientów. Moc, którą wypracowałem dzięki praktyce Wdzięczności i wiedzy którą zawarłem w ,,Kodach Wdzięczności’’ jest i będzie zawsze ze mną na zawołanie, gdy tylko zwątpię lub się potknę dzięki niej poczuje wiatr w żagle i poszybuje do wewnątrz i na zewnątrz mnie, by budząc harmonie być najlepszym sobą jakiego tu i teraz właśnie potrzebuje.

Serdecznie Zapraszam Cię do skosztowania jej siły i mocy.

Grzegorz

Kody Wdzięczności
czyli
Jak w Praktyce Stosować Wdzięczność!

Nic się w Twoim życiu nie zmieni, jeśli Ty czegoś w nim nie zmienisz.