Czy Ty Też Tak Masz, Że Idąc Przez Życie Stajesz Się Ofiarą Tego,
Że Nigdy Nie Czujesz Się Wystarczająco Dobry
A Twój Brak Pewności Siebie Rujnuje Twoje Piękne Życie?
Sprawdź Teraz Te Dwie Proste Techniki, Które Skutecznie Rozwiążą Twój Problem!


KUP KSIĄŻKĘ

Twoje życie i emocje wymykają Ci się spod kontroli?

 

 • Czy Ty też tak, że masz w swojej pracy, nie masz się dogadać z szefem, czy i koleżankami? Na dodatek masz wrażenie, że cały personel Cię obgaduje. Czy może masz wrażenie, że świat w jednej chwili zwalił się w systemie, problemy w pracy, związek się sypie, zdezorientowany i nie masz licznika. Czujesz ścisk w rozwiewaniu, smutek, samotność, żal. Chce Ci się płakać. Emocje ogarniają Cię momentami tak bardzo, że nie panujesz nad nimi.

 

 • Czy kojarzysz ten stan, kiedy Twój partner nie przychodzi na czas do domu, nie dawał znaku życia o sobie? Po co wraca do domu kilka spóźniony i widać po nim, że dobrze się bawi, bo jest wesoły i rozpromieniony, a Ty zamiast co się stało od razu w furię robić mu awanturę iw tym kolejnym sąsiedzie kolejne dni. Nie umiesz zapanować nad swoim zachowaniem, serce Ci wali, łzy cisną do oczu. Całe ciało jest spięte i roztrzęsione. Nie chcesz kłótni, ale nie umiesz inaczej.

 

 • Albo może doświadczasz tych momentów, kiedy nie potrafisz się komuś postawić, przestać dać wykorzystywać. Kiedy na przykład Twój szef zleca Ci kolejne zadania i mówi, że ma to być zrobione na dziś, a najlepiej na wczoraj. Ty nie zdążysz, ale to go nie interesuje. W twojej głowie budzi się gniew i frustracja. Jakaś dziwna siła wywołuje skurcze i bóle Twojego brzucha. W jednej chwili odczuwasz wybuch gorąca z wyskakującym sercem przez gardło, na dodatek ręce zaczynają Ci się pocić. Chcesz coś powiedzieć, ale nie możesz i jak potulny baranek bierzesz zadania na klatę i zostajesz 3 godziny dłużej w pracy. Ze złością robisz zadania. Tak naprawdę w głowie odgrywając sceny, jak odgryzasz się szefowi, ale w rzeczywistości nie potrafisz słowa wydusić, żeby coś powiedzieć.

 

 • Czy kojarzysz ten stan, gdy nie możesz dogadać się z rodziną, partnerem i uciekasz przed samym sobą izolując się od myśli, które tworzy w Twojej głowie wyobraźnia?

 

 • Czy idąc kiedyś na imprezę ze swoim partnerem czułaś się zazdrosna? Twój partner się bardzo dobrze bawi w towarzystwie coraz to nowych dziewczyn, a Ty coraz bardziej pogrążasz się w Twojej zazdrości, czując się coraz gorsza od tych dziewczyn. Mimo, że wiesz, że on wcale nie chce zrobić Tobie coś źle. To sama sytuacja, że on się dobrze bawi powoduje w Tobie totalny wzrost frustracji i totalnego zagubienia oraz dezorientacji. Impreza już nie sprawia Ci radości, a Ty chcesz z stamtąd uciec.

 

 • Czy marzysz o cudownym świecie, gdzie nie rzucają Tobą te wszystkie emocje? Gdzie czujesz pewność siebie, spokój wewnętrzny, nic nie może Cię zdenerwować i rozłościć, bo panujesz nad sobą. Masz dystans. Ten świat jest podobno na wyciągnięcie ręki, a Ty ciągle nie masz do niego wstępu?

 

                                          

CZY MASZ TEGO DOŚĆ I CHCESZ TO ZMIENIĆ?

      Chcesz ,,NAPRAWIĆ” w końcu swoje życie? 

 To odczuwasz takie stany lub podobne i są na Ci znanej, że nie potrafię umieć i nimi zapanować, nie potrafię umieć sobie poradzić z nimi jeśli. Aby dowiedzieć się, że jest na bardzo fajną i skuteczna metoda, która zwalczy inwe cje, instytuty. Jest nią wdzięczność. Tylko dużo osób o tym nie wie, jak można stosować, bo po prostu tego nie umieją. Poniżej niedrogie ćwiczenie dla Ciebie i techniki techniki na to, jak możesz budzić oraz odczuwać wdzięczność w swoim ciele, umyśle i duszy. 

Teraz specjalnie dla Ciebie przygotowałem DWIE Wspaniałe Proste, Bezpieczne i Darmowe techniki Budzenia i Odczuwania Mocy Wdzięczności :

1. Medytacji Wglądu do Swego Wnętrza:

Proszę zamknij oczy weź głęboki wdech i wydech teraz otwórz swoje serce i umysł na nowe doznania. Zatop się w sobie i skoncentruj się na swoich odczuciach. Skup się na tym co masz i odczuj to za co ,,tu i teraz’’ jesteś wdzięczny. Jeżeli twój umysł nie może się skupić pomóż mu, prawa ręka dotknij lewą rękę powiedz głośno dziękuję, następnie połóż prawą ręką na swoim sercu powiedz dziękuję, dotknij prawa ręka prawego oka a lewą ręką lewego oka powiedz dziękuję za to że was mam i mi pomagacie, jestem podekscytowany tym, że jestem i odczuwam siebie i za to dziękuję. Koniecznie zapisz to czego doświadczyłeś bo wspomnienia to przepiękna siła która nas wzmacnia  a wracając do tego wspaniałego doświadczenia będziesz tworzył pozytywne doznania i jednocześnie kultywował swoją praktykę wdzięczności. Wspaniałych doznań. Otwórz się na nieznane.

2.  Afirmacji na Tu i Teraz i Na Zawsze:

Ja (tutaj wpisz swoje imię) budzę w sobie Boga wdzięczności otoczonego światłem bezwarunkowej miłości, tu i teraz i na zawsze, to moja wola niech tak się stanie (to proszę sekwencję powtórz 10 razy) Koniecznie zapisz to czego doświadczyłeś bo wspomnienia to przepiękna siła która nas wzmacnia  a wracając do tego wspaniałego doświadczenia będziesz tworzył pozytywne doznania i jednocześnie kultywował swoją praktykę wdzięczności. Wspaniałych doznań. Otwórz się na nieznane.

Kody Wdzięczności
czyli
Jak w Praktyce Stosować Wdzięczność!

TERAZ LIMITOWANA EDYCJA KSIĄŻKI W WERSJI ELEKTRONICZNEJ:

4 FORMATY EBOOKA: FB2, MOBI, PDF, EPUB.


KUP eBooka

KLIKNIJ TUTAJ I KUP KSIĄŻKĘ 

POBIERZ FRAGMENT KSIĄŻKI

POBIERZ SPIS TREŚCI

    ZESTAW JESTEŚMY RAZEM

W SKŁADU ZESTAWU WCHODZI:

LIMITOWANE WYDANIE DRUKOWANEJ KSIĄŻKI

ORAZ

EBOOK W 4 FORMATACH:

 EPUB 3,  PDF, MOBI, FB2.

PLUS

MEGA BONUS SPECJALNY EBOOK W FORMACIE:

FLIPBOOKS.

 KUP ZESTAW KSIĄŻKA DRUKOWANA + EBOOK W 4 FORMATACH + BONUS

KLIKNIJ TUTAJ I KUP KSIĄŻKĘ DRUKOWANĄ + EBOOK W 4 FORMATACH + BONUS

Zestaw Podnoszący pozytywne wibracje o 200 % na pstryknięcie !!!Trzy Potężne Elementy Dające Wzrost Ciała Umysłu Duszy o 200 %:

Audiobook Pokarm Do Wyniosłych Uczuć Na Wyciągnięcie Ręki,

4 Formaty eBooka 4 Możliwości Skierowane Dla Najbardziej Wymagających Klientów 

Limitowane Wydanie Drukowanej Książki

PLUS

Specjalne Bonusy Dla Odważnych 

POZWALAJĄCE UWOLNIĆ SIĘ OD ZMARTWIEŃ

ORAZ 

BUDUJĄCE 

 SIŁĘ, ZDROWIE I WIGOR NA KAŻDYM ETAPIE SWOJEGO ŻYCIA.

 

Przewodnik Codziennego Praktykowania Wdzięczności 20zł

Wdzięczna Dusza Ciało Do Życia Porusza 50zł

Kroniki Krainy Wdzięczności 50zł

Tajniki Wdzięczności Ukryte W Myślach Bogaczy 50zł

Siła Zakłęta W Trójkącie 50złKUPUJĘ TEN ZESTAW TERAZ

KLIKNIJ TUTAJ I KUP TEN ZESTAW TERAZ

O Książce

Wdzięczność jest jak słońce, które przedziera się przez okno i oświetla pokój, kiedy rano odsłaniamy zasłony. Każdy z nas ma potrzebę takiego katalizatora, który może uruchomić machinę CUD (ciała, umysłu, duszy) w naszym życiu. Życie to coś więcej niż nieustanna pogoń za materialnymi dobrami i osiąganiem celów. Posiadanie poczucia wdzięczności za to, co mamy, mieliśmy oraz za to czego pragniemy, pozwoli nam wypracowywać zadowolenie jako stały element naszego życia. Kluczem, który umożliwia i otwiera nam skok kwantowy w szybkiej nauce tego wysoce wibracyjnego uczucia jakim jest wdzięczność są doskonałe precyzyjne ćwiczenia umieszczone w rozdziale 11 książki do których zapraszam.

Spis treści:

 • WSTĘP 

           W miejscu, w którym znajdziesz klucz, który otworzysz twoje drzwi związane z twoją niepowtarzalną Krainą CUD. 

 • ROZDZIAŁ 1 DEFINIOWANIE WDZIĘCZNOŚCI 

           Gdy twoje zmysły z ciekawością narzędzia, które chcesz wykorzystać, narysowałem drogi drogi compartyment w byś mógł nie zabłądził drogi i twój był prosty do obsługi wzniosłego rozwiązania problemu. 

 • ROZDZIAŁ 2 ZNALEZIENIE WDZIĘCZNOŚCI W SPOŁECZEŃSTWIE 

       Poszukiwania w tworze, że mogą trwać wiecznie, natomiast wg swoich doświadczeń publikować dziele przez sondę trzeba najpierw to co trzeba  znaleźć  w sobie. 

 • ROZDZIAŁ 3 ZASTOSOWANIE WDZIĘCZNOŚCI W RELACJACH 

          Stanowisko jest tą stadną, dlatego jest przeznaczone dla techniki wspólnej au niej wzniosłe rozwiązanie, do którego należy się niezatwierdzona strona. 

 • ROZDZIAŁ 4 MOC POZYTYWNYCH EMOCJI I WDZIĘCZNOŚCI 

         Wyobraź sobie teraz żołnierza, który teraz wylądował na pustyni w sprawie sobie niczego nie musi, bo wypracował nie wcześniej i drzemie jedna z tajemnicą wprowadzono. 

 • ROZDZIAŁ 5 UWAŻNOŚĆ, MEDYTACJA A WDZIĘCZNOŚĆ 

         Czekając na efekty, pamiętaj proszę o tym, żeby producent mógł na tym uwagę w 100% wwtedy, którą wyszli kolekcje podążają za dwiema uwagami. Wzmocnić te wzniosłe uczucie i chwałę, które warto dodać do tego medytacji.   

 • ROZDZIAŁ 6 RÓWNOWAGA W WDZIĘCZNOŚCI 

          Wciel się na chwilę w roli obserwatora, który ogląda samego siebie w tańcu na linie i przepaścią. Kontynuując swoje zachowanie dostrzeżesz właściwości, których musisz przestrzegać i ratują cię przed upadkiem do balans i równowaga. W tym przypadku rezonuje ze mną to jako całość w postaci harmonii. 

 • ROZDZIAŁ 7 JAK DZIAŁA WDZIĘCZNOŚĆ 

          Nie zastanawiamy się na tym jak działa nasz organizm, dlaczego, bo działa – właśnie! Aby sprawdzić w swoim dostępie, aplikacje też się nad tym nie zastanawiasz dajesz wiarę, że działa. Właśnie nie musisz być nauką i badaniami wielu milionów ludzi, aby sprawdziło się ja, więc teraz będziemy musieli być Kolumbem właśnie  dlatego, że  po kroku potemptuj to dla potrzebujących. 

 • ROZDZIAŁ 8 JAK UCZYĆ SIĘ WDZIĘCZNOŚCI 

          Kruka na czyczysz mówić małpę tańczyć a swój potencjał może posiąść sam. Tak tylko zajmie Ci to sporo czasu Ja poświeciłem swoją energię i pięć lat z swojego życia po to, aby ta wyprawa dla Ciebie była przygodą. 

 • ROZDZIAŁ 9 TWORZENIE NAWYKÓW WDZIĘCZNOŚCI 

          Każdy nowy nawyk do przekroczenia swojej granicy po, aby iść wypracować. Czas który można łączyć za jego tworzeniem indywidualny. Z mojej procedury porównał bym do wysiadywania jaja przez kurę, czyli tylko 21 dni. Pomyśl, ile masz lat i podziel to na dni i sam się przekonasz, jaki potencjał jest do wykorzystania przez Ciebie a Ja podaję Ci do na tacy potem możesz po powielić na kolejne  wzniosłe  elementy. 

 • ROZDZIAŁ 10 KULTYWOWANIE WDZIĘCZNOŚCI W TWOIM ŻYCIU 

          W swojej przestrzeni trafiłeś pewnie na różne możliwości kultywowania wielu praktyków w manifestacjach doznań i to jest piękne. Ja proszę możesz być prostym, aby co u mnie działać, szczycił się ręcznym datem w sposobie, w jaki sposób będziesz cieszył się swoimi efektami jak szczypta.   

 • ROZDZIAŁ 11 PRAKTYKA I WIEDZA UCZYNI CIĘ MISTRZEM 

          Tak teraz masz czas i przestrzeń, że masz dostęp, która przyszło do ciebie, gdy u ciebie, w czasie i przez Ciebie wyznaczoną przestrzeń. Dla uproszczenia działań tych właśnie rozdział jest bardzo rozbudowany, możliwości, które można uczynić dla Ciebie na wyciagnięcie ręki, aby móc sam przekształcić w wyższe stany, bycia tu i teraz. Proszę abyś w tych praktykach poczuł się jak kowal, który właśnie wykuwa swój własny do otoczi otoczki swojego życia io najważniejszą osobę, czyli Ciebie. 

 • ROZDZIAŁ 12 DZIESIĘĆ ELIKSIR JEST DLA CIEBIE 

           Wszystko co stworze w czasie i przestrzeni oraz we wszystkich istniejących światach jest dla Ciebie – Boskiej istoty w dodatku na wyciągnięcie ręki. Proszę podnieś przed siebie kielich umowąm życiodajnym eliksirem i osobą naczyniem wykorzystaj jego moc. Ten eliksir będzie żył tylko wwtedy, gdy to ty sam dasz mu taką sprawczą moc. 

 • O Grzegorzu 

 

 

TU I TERAZ  

ZAPRASZAM CIEBIE DO WYKORZYSTANIA TYCH WSPANIAŁYCH MATERIAŁÓW 

DO TRANSFORMACJI TWOJEGO   

CIAŁA, UMYSŁU I DUSZY.

BO NIKT NIE ZROBI TEGO OD CIEBIE LEPEJ. 

Jak Kody Wdzięczności mogą Ci Pomóc i w jakiej kwestii:

 

 • Zaczniesz czuć pewność siebie w każdej sytuacji.  
 • Poznasz kreatywne sposoby okazywania wdzięczności wszechświatowi i bliskim. 
 • Będziesz mógł zapanować nad emocjami, aby Tobą przestały targać. 
 • Wyćwiczysz wzmacnianie wartości Twojego życia za pomocą wdzięczności.
 • Podniesiesz swój nastrój dzięki strategiom budowania wdzięczności.
 • Poświęcisz czas na zastanowienie się nad tym, co masz, i to zaczniesz pielęgnować.
 • Będziesz odczuwać wewnętrzny spokój nawet w sytuacjach przepełnionych ujemnym ładunkiem emocjonalnym. 
 • Lepiej zrozumiesz zalety wdzięczności i to, w jaki sposób mogą one uczynić Twoje życie bardziej satysfakcjonującym.
 • Stworzysz nagrodę pozytywnych zmian w swoim życiu.
 • Będziesz odczuwał wewnętrzną radość i harmonię.
 • Pozyskasz moc i energię z praktyk wdzięczności, która uruchomi fontanny bezwarunkowej miłości.

 


PRZECZYTAŁO

ZASTOSOWAŁO

TYLE TIPÓW

STRON WIEDZY

OPINIE O KSIĄŻCE

Polecam każdemu tą książkę. Jest tego warta!!!
Kody wdzięczności to obowiązkowa lektura dla każdego, kto chce poprawić jakość swojego życia, zmienić sposób patrzenia na świat. Uczy, jak odnaleźć w sobie wdzięczność oraz jak z niej korzystać, aby nasze życie było pełne i szczęśliwe. Przeczytałam z ogromną przyjemnością, na pewno będę do niej wracać. Szczerze polecam 😊👌
Anna Proksa
Anna Proksa
Wybrałam tę książkę, ponieważ porusza interesujące mnie zagadnienia Wdzięczności. Autor w prosty i zrozumiały sposób opisuje cały proces transformacji, która się w tobie zadzieje po przeczytaniu jej. Muszę wspomnieć o wspaniałym opisie książki na tylnej okładce i o najpiękniejszym cytacie o wdzięczności, który do tej pory spotkałam „Wdzięczność jest jak słońce, które przedziera się przez okno i oświetla pokój” Na koniec muszę wspomnieć o cudownym wydaniu tej książki. Twarda oprawa i ilustracje tworzą niepowtarzalny klimat. Jest skierowana dla każdego!
ALINA KUCABSKA
ALINA KUCABSKA
Wdzięczność można się nauczyć. Wdzięczność uczy także pokory..
MARCIA KITOWSKA
MARCIA KITOWSKA
Książka ta jest wskazówką i drogowskazem jak można wyrażać wdzięczność. Dziś dzięki niej umiem dziękować światu, ludziom i życiu… za to co mam i co otrzymałam, za szczęście i bezwarunkową miłość…gorąco polecam.
Pani Krysia
Pani Krysia
Książka ta jest wskazówką i drogowskazem jak można wyrażać wdzięczność. Dziś dzięki niej umiem dziękować światu, ludziom i życiu… za to co mam i co otrzymałam, za szczęście i bezwarunkową miłość…gorąco polecam.
Pani Krysia
Pani Krysia
Przeczytałam, mądrze napisałeś Grzegorz🙂Bardzo wartościowa książka. Ja tak żyję 🙂w ten sposób. To ogrom pracy, przemyśleń! Brawo 🙂🏅Tak, będę pielęgnować i innym polecać to podejście.
ANNA BINEK
ANNA BINEK
Bez wątpienia mogę polecić ,,Kody Wdzięczności” każdemu. Dlatego sprawdź koniecznie sam/-a, ta metoda nic nie kosztuje. Jest nią praktyka wdzięczności, którą autor opisuje w ciekawy sposób poparty ćwiczeniami. Natomiast jej wybór pokazał mi, że zadowolenia nie oznacza stagnacji ani rezygnacji. Oznacza ona odejście od osądu i uwolnienie się z więzów negatywności. A w skrócie zaraziłam się tą metodą i będę zarażać. Wybieram wdzięczność a ,,Kody Wdzięczności” pokazały mi drogę, którą wam polecam podążać.
Patrycja
Patrycja
Previous
Next

Chcę, żebyś mógł zrobić to, co ja zrobiłem i co tak wielu ludzi zrobiło dzięki informacjom zawartym w ,,Kodach Wdzięczności’’, czyli drastycznie poprawił swoje życie w krótkim czasie, w prosty i skuteczny sposób …

TERAZ LIMITOWANY DRUK KSIĄŻKI 

W TWARDEJ OPRAWIE 


KUP KSIĄŻKĘ

KLIKNIJ TUTAJ I KUP KSIĄŻKĘ 

Kim Jestem i Dlaczego Cię Mogę Uczyć o WDZIĘCZNOŚCI ?

Jestem Ambasadorem Krainy Wdzięczności, Praktykiem i Trenerem Technik Oddechowych i Emocjonalnych łączącym te umiejętności wiedzą z Ezoteryki w spectrum nie ograniczonych możliwości i potężnych rozwiązań.
Kreuje pozytywne zmiany siebie i w sobie. Uwielbiam dzielić się wiedzą i pomagać innym w poznawaniu samego siebie.By proces taki był odczuwalny szybciej przez ciebie.
Przesłanie moje to kilka słów: “Wierzę, że wiedza to potęga, każdy powinien polepszać siebie i / lub swój Biznes, bez względu na to, w jakim stadium życia się znajduje. Bez względu na to, czy ma to poprawić jego umysł, czy też zwiększyć zyski.”
Obecnie skupiam się na wdrażaniu w życie u moich Klientów i u Siebie wartości, które opisuje w mojej książce pt: ,,Kody Wdzięczności”. Efekty są potężne i zniewalające. Praktyka Wdzięczności zmieniła i zmienia moją przestrzeń i życie moich klientów.
Siła i jej Moc, którą wypracowałem dzięki praktyce Wdzięczności i wiedzy którą zawarłem w ,,Kodach Wdzięczności’’ jest i będzie zawsze ze mną na zawołanie, gdy tylko zwątpię lub się potknę dzięki niej poczuje wiatr w żagle i poszybuje do wewnątrz i na zewnątrz mnie, by budząc harmonie być najlepszym sobą jakiego tu i teraz właśnie potrzebuje.
Serdecznie Zapraszam Cię do skosztowania jej siły i mocy.
Grzegorz


TERAZ LIMITOWANY DRUK KSIĄŻKI 

W TWARDEJ OPRAWIE 


KUP KSIĄŻKĘ

KLIKNIJ TUTAJ I KUP KSIĄŻKĘ 

COPYRIGHT © 2021 © MentaLLabs
WYŁĄCZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN BEZPIECZEŃSTWA|